ورکشاپ مشترک کمپانی نواویژن و شرکت ایده پزشکی اشکان

در این ورکشاپ که در دسامبر 2021، برای متخصصین زنان برگزار شد، بیش از 30 پزشک و متخصص زنان و زایمان از ایران حضور یافتند، به بررسی جدیدترین روش ها و متدهای جوانسازی واژن با تکنولوژی آر اف پرداختند.
ایده پزشکی اشکان به عنوان نماینده انحصاری کمپانی نواویژین ایتالیا در ایران، وارد کننده جدیدترین و برترین دستگاه های آر اف در زمینه جوانسازی و درمان بیماری زنان است.

درباره کمپانی نواویژن

Novavision

شرکت Novavision با بخش Novaclinical در 3 دسامبر ۲۰۱۶ موفق به کسب جایزه بهترین شرکت سال از IAPEM( آکادمی بین المللی پزشکی زیبایی عملی) به دلیل کیفیت دستگاه، حرفه ای بودن و مراقبت از بیمار شد. همچنین این شرکت موفق به کسب هفت جایزه دیگر در آمریکا، فرانسه و آسیا به دلیل کیفیت محصولات و تکنولوژی و خدمات پس از فروش گردیده است. محصولات این شرکت دارای استاندارد CE Medical اروپا است.

همراه ما باشید

نوشته های مرتبط

Nowrouz-Banner---Tasvire-Shakhes-min
سال 1400 رو به پایان است و می رویم تا با تمام داشته ها و نداشته هایمان با هم، این سده را به پایان ببریم.
رژیم درمانگر 9 مارس
رژیم درمانگر نقش مهمی در افزایش سلامتی و پیشگیری از بیماری ها دارد، به همین دلیل دومین چهارشنبه ماه مارس در سراسر جهان به نام متخصصین تغذیه اختصاص داده شده...
pic-Jashnvare-Ghqrn-Jadid-Poster-Banner-min
در ذهن همه ما بهترین زمان برای هر کاری شنبه است، از شنبه رژیم می گیریم، برنامه ریزی می کنیم و کتاب می خوانیم. پس پیشنهاد می کنیم بهترین تخفیف...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *