ورکشاپ مشترک کمپانی نواویژن و شرکت ایده پزشکی اشکان

در این ورکشاپ که در دسامبر 2021، برای متخصصین زنان برگزار شد، بیش از 30 پزشک و متخصص زنان و زایمان از ایران حضور یافتند، به بررسی جدیدترین روش ها و متدهای جوانسازی واژن با تکنولوژی آر اف پرداختند.
ایده پزشکی اشکان به عنوان نماینده انحصاری کمپانی نواویژین ایتالیا در ایران، وارد کننده جدیدترین و برترین دستگاه های آر اف در زمینه جوانسازی و درمان بیماری زنان است.

درباره کمپانی نواویژن

Novavision

شرکت Novavision با بخش Novaclinical در 3 دسامبر ۲۰۱۶ موفق به کسب جایزه بهترین شرکت سال از IAPEM( آکادمی بین المللی پزشکی زیبایی عملی) به دلیل کیفیت دستگاه، حرفه ای بودن و مراقبت از بیمار شد. همچنین این شرکت موفق به کسب هفت جایزه دیگر در آمریکا، فرانسه و آسیا به دلیل کیفیت محصولات و تکنولوژی و خدمات پس از فروش گردیده است. محصولات این شرکت دارای استاندارد CE Medical اروپا است.

همراه ما باشید

نوشته های مرتبط

blog
حضور شرکت ایده پزشکی اشکان در بیست و دومین کنگره سالیانه انجمن متخصصین پوست ایران در تاریخ ۲۷ لغایت ۲۹ دی‌ماه ۱۴۰۲   بیست‌ودومین کنگره سالیانه انجمن متخصصین پوست ایران...
Nowrouz-Banner-Tasvire-Shakhes-min
سال 1400 رو به پایان است و می رویم تا با تمام داشته ها و نداشته هایمان با هم، این سده را به پایان ببریم.
pic-Jashnvare-Ghqrn-Jadid-Poster-Banner-min-1 (1)
رژیم درمانگر نقش مهمی در افزایش سلامتی و پیشگیری از بیماری ها دارد، به همین دلیل دومین چهارشنبه ماه مارس در سراسر جهان به نام متخصصین تغذیه اختصاص داده شده...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *