همکاری با بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی و ارائه خدمات در کلاس جهانی، از افتخارات ماست 

A.R.C LASER

کمپانی A.R.C با بیش از 35 سال سابقه تولید کننده لیزرهای Co2، دایود، KTP است و بصورت تخصصی در زمینه جراحی، ENT و اندووسکولار و درماتولوژی فعالیت دارد.
این کمپانی متخصص در توسعه و تولید تکنولوژی های لیزر پزشکی است که در سال ۱۹۷۸ در آلمان تأسیس شد و اولین لیزر Nd:YAG برای جراحی آب مروارید توسط این کمپانی آلمانی تولید شد که نقطه عطفی در چشم پزشکی بشمار می رود.
این شرکت با هدف توسعه و تولید درمان های موثر و کم عارضه با لیزر، A.R.C. Laser GmbH را در سال 1996 تاسیس کرد. کمپانی A.R.C. با برترین تکنولوژی های لیزری خود جراحی های بسیار پیچیده چشمی تا قارچ ناخن را نیز درمان می کند. با توجه به این نوآوری ها، A.R.C به یکی از قوی ترین شرکت های لیزر در سراسر جهان تبدیل شده است. محصولات این شرکت دارای استاندارهای CE Medical اروپا است.

CLASSYS

این کمپانی از سال 2007 با تخصص در فن آوری های زیبایی پزشکی، حضور جهانی قدرتمندی داشته است، تنها با هدف ارائه راه حل های راحت تر و پویاتر به مشتریان رو به رشد خود تاسیس شد.این کمپانی با رشد نمایی و پایدار خود را با اختصاص زمان و منابع بی‌پایان برای دستیابی به پیشرفت‌هایی فراتر از استانداردها و انتظارات صنعت حفظ کرده‌ایماین کمپانی

Cocoon Medical

کمپانی Cocoon Medical  در زمینه تولید تکنولوژی های نوآورانه در زمینه لاغری و رفع موهای زائد و جوانسازی پوست فعالیت دارد
Cocoon Medical در سال 2010 در بارسلونا اسپانیا تأسیس شد، این شرکت برترین تکنولوژی ها و تجهیزات پزشکی و زیبایی انرژی محور را تولید می کند. این کمپانی پیشرو در تولید تکنولوژی لیزر موهای زائد با بیشترین توان موجود در مارکت جهانی و خاص ترین کرایولیپولیز در زمینه لاغری است. لیز موهای زائد و دستگاه لاغری ساخت این شرکت در سطح جهانی و در سراسر دنیا به بیش از ۶۰ کشور صادر راه یافته است.
شرکت Cocoon Medical با تولید تجهیزات پزشکی در زمینه  بهترین دستگاه رفع موهای و دستگاه های لاغری موضعی زائد زندگی بیماران خود را بهبود می بخشد. محصولات این شرکت دارای استاندارهای CE Medical اروپا است.

Erchonia

کمپانی Erchonia با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید کننده، تولید کننده دستگاه های لیزر کم توان در زمینه لاغری و فرم دهی به بدن است.
کمپانی Erchonia در سال ۱۹۹۶ تاسیس شده و به عنوان یک تولید کننده لیزر پزشکی کم توان به یک برند جهانی تبدیل شده است. محصولات این شرکت دارای استاندارهای برتر بین المللی از جمله مجوزهای FDA امریکاست.

Eunsung

Eunsung با تمرکز بر تجهیزات پزشکی زیبایی نوآورانه کار خود را در سال ۱۹۹۵ در کشور کره جنوبی آغاز کرد. از جمله اهداف این شرکت همواره این بوده است که با تمرکز بر تجهیزات پزشکی جدید، زیبایی و لاغری و تناسب اندام را با راه حل های پزشکی به ارمغان بیاورد.
محصولات این شرکت دارای استاندارهای CE Medical اروپا و گواهی های ISO 9001، ISO 13485 است.

IDS

کمپانی IDS  با بیش از 30 سال سابقه جزو برترین تولیدکننده های لیزر Co2 Fractional مدل آنجلا، RF جوانسازی DeAge در دنیاست. این کمپانی محصول کشور کره جنوبی و متخصص در تولید لیزرهای چندگانه ست که می توانند از درمان های جراحی و زیبایی یا جراحی و دندانپزشکی به طور همزمان استفاده کنند.
در طول دهه‌ها، فناوری منحصربه‌فرد ما بر روی پزشکی و آرایشی تمرکز کرده است، و تکنولوژی های فرکشنال Co2 و RF جوانسازی ساخت این شرکت در سطح جهانی و در سراسر دنیا به بیش از ۴۵ کشور صادر و راه یافته است. محصولات این شرکت دارای استاندارهای CE Medical اروپا و FDA امریکاست.

InBody

کمپانی اینبادی با بیش از ۲۵ سال سابقه اولین شرکت پیشرو در ساخت دستگاه های تجزیه و آنالیز ترکیبات بدن است. این کمپانی محصول کشور کره جنوبی است و با عنوان برترین کمپانی در زمینه آنالیز ترکیبات بدن اولین محصول خود را در سال ۱۹۹۶ وارد بازارهای جهانی کرد.دستگاه های کمپانی اینبادی به طور گسترده در محیط های مختلف مانند بیمارستان ها، مراکز تناسب اندام، ادارات، خانه های سالمندان و سایر فضاهای عمومی استفاده می شود. دقت این دستگاه ها از نظر بالینی تحت استاندارد جهانی (ISO81060-2:2018) و FDA امریکا تایید شده است.

Iskra Medical

کمپانی Iskra Medical پیشرو در تولید تکنولوژی های نوین لاغری، فیزیوتراپی و توانبخشی بر پایه ایجاد میدان های مغناطیسی و تحریک انقباض عضلات است.
محصولات این کمپانی دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و ISO 13485  است. همچنین این دستگاه ها
با دستورالعمل دستگاه های پزشکی اتحادیه اروپا MDD 93/42/EEC مطابقت دارند و گواهی نامه CE Medical را از طریق سازمان اطلاع رسانی
2265 (3EC International) دریافت کرده اند.

Loktal

Loktal Electronics پیشرو در ارائه محصولات نوآورانه ای است تا بتواند نیازهای مشتریان خود و بیمارانشان را از جمله زیبایی، جراحی، دندانپزشکی و دامپزشکی را برآورده می کند. محصولات فرکانس رادیویی پیشرفته (RF) این کمپانی در سراسر دنیا برای اعمال جراحی و زیبایی دقیق استفاده می شود. محصولات این شرکت دارای استاندارد CE Medical اروپا است.

novaclinical

Novavision

شرکت Novavision با بخش Novaclinical در 3 دسامبر ۲۰۱۶ موفق به کسب جایزه بهترین شرکت سال از IAPEM (آکادمی بین المللی پزشکی زیبایی عملی) به دلیل کیفیت دستگاه، حرفه ای بودن و مراقبت از بیمار شد. همچنین این شرکت موفق به کسب هفت جایزه دیگر در آمریکا، فرانسه و آسیا به دلیل کیفیت محصولات و تکنولوژی و خدمات پس از فروش گردیده است. محصولات این شرکت دارای استاندارد CE Medical اروپا است.

Clarteis

Clarteis یک شرکت فرانسوی است که دفتر مرکزی آن در سوفیا آنتی‌پولیس، بزرگترین تکنوپل اروپایی واقع در ریویرا فرانسه است.

کل شرکت مبتنی بر نوآوری و کیفیت است: این دو ویژگی به وضوح در محصولات این کمپانی قابل مشاهده است.
Clarteis دارای گواهی ISO 13485 برای مدیریت کیفیت است و exciplex اکنون به عنوان یک دستگاه پزشکی در بیش از 40 کشور در سراسر جهان (ایران،اروپا، ایالات متحده آمریکا، ژاپن، استرالیا، مکزیک، عربستان سعودی، مصر، امارات و غیره) تایید شده است.

نمایندگی انحصاری برترین شرکت های پزشکی دنیا