جشنواره 1401% تخفیف- تا پایان سال تمدید شد

در ذهن همه ما بهترین زمان برای هر کاری شنبه است، از شنبه رژیم می گیریم، برنامه ریزی می کنیم و کتاب می خوانیم. پس پیشنهاد می کنیم بهترین تخفیف برای خرید تجهیزات پزشکی و زیبایی را از دست ندهید. چیزی به پایان سال و قرن 14 نمانده، برای ورود به قرن جدید مجهز شوید.
شرکت تجهیزات پزشکی ایده پزشکی اشکان، به مناسبت ورود به قرن جدید و آغاز سال 1401 جشنواره فروش ویژه گرفته است. در جشنواره 1401 درصد تخفیف ویژه ایده پزشکی اشکان، به مناسبت ورود به قرن پانزده، 15 درصد تخفیف ویژه بر روی تمامی محصولات شرکت در نظر گرفته شده است.

مدت زمان جشنواره 1401

جشنواره 1401 % تا تاریخ 15 اسفند ماه ادامه دارد. کلیه پزشکان، متخصصین پوست و پزشکان عمومی و متخصصین تغذیه می توانند تمامی محصولات شرکت ایده پزشکی اشکان را که شامل دستگاه های لیزر، دستگاه های لاغری، جوانسازی و پوست و دستگاه بادی آنالیزر اینبادی است با 15 درصد تحفیف ویژه خریداری کنند.

شرایط جشنواره 1401 درصد

گفتنی است شرایط ویژه جشنواره 1401 درصد و تخفیف 15 درصدی آن تنها شامل 15 دستگاه و قرارداد اول است.
جهت اطلاع از شرایط فروش ویژه 1401 % از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
فرصت محدود است.

ارتباط با ما: 02145242
ایدی اینستاگرام: Ashkan_medical

همراه ما باشید

نوشته های مرتبط

Nowrouz-Banner---Tasvire-Shakhes-min
سال 1400 رو به پایان است و می رویم تا با تمام داشته ها و نداشته هایمان با هم، این سده را به پایان ببریم.
رژیم درمانگر 9 مارس
رژیم درمانگر نقش مهمی در افزایش سلامتی و پیشگیری از بیماری ها دارد، به همین دلیل دومین چهارشنبه ماه مارس در سراسر جهان به نام متخصصین تغذیه اختصاص داده شده...
kongere2
هشتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت که از تاریخ 12 الی 15 بهمن ماه در سالن ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، شرکت ایده پزشکی اشکان به...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *